Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:АЛ-1367146    [279652 / 15334]
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:Кам'янський МВК
Дата контролю:26 Липня 2018
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Кам'янське (Дніпродзержинськ), Заводський район, вул. Бойка, б.6Б
Питання до Департаменту ЖКГ та будівництва Кам”янської міської ради


Звертаюсь до Директора департаменту ЖКГ та будівництва міської ради Олега Олеговича Максименко та виконувача всіх відповідей Дашко С.Д.:
1. Коли (в якому році) був останній раз проведений ремонт під’їзду за адресою: м. Кам’янське, Заводський район, вул. Бойка, б.6Б?
2. В якому році ми (жильці під’їзду) можемо розраховувати на ремонт в нашому під’їзді?
3. Давайте ми (жильці під’їзду) самостійно організуємо проведення ремонту, а потім виставимо рахунок Управлінню (разом з актом виконаних робіт, які наддасть підрядна організація – виконувач ремонтних робіт), а Управління його оплатить?
4. За які послуги ми (жильці під’їзду) сплачуємо рахунки Управління?
5. Борг станом на 01.07.208р., який становить 25 443,98грн. (Ваша інформація) міг з’явитися на протязі 2-х місяців (видно з розрахунку розміру щомісячно виставлених Управлінням рахунків)! Наявність боргу робить неможливим проведення ремонту в нашому під’їзді?
6. Підкажіть:
- які саме решітки було встановлено 07.03.2017р. у підвальному приміщенні в нашому під’їзді?
- які саме роботи по відновлюванню димовентиляційних каналів були проведенні Управлінням 12.12.2017р. в нашому під’їзді?
7. Які взагалі роботи фактично були проведенні в 2016 – 2017 роках в нашому під’їзді? А раніше?
Велике прохання: не відповідайте, як завжди, «загальними фразами», бо у всіх Ваших відповідях перші абзаци однакові та мають інформативний характер щодо роботи Управління, а по суті лише 1-2 невеликі абзаци, які зазвичай не містять в собі конкретики, тобто мої запитання залишаються без відповіді, а з Вашого боку лише відписка, що дуже сумно!
Будь ласка, допоможіть зрушити з «мертвої точки» проблему з нашим під’їздом, бо і надалі жити в ньому стає вкрай небезпечно – пліснява, темрява, вогкість, взимку сніг в середині….неможливо просто!