Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ІГ-1364283    [276428 / 14880]
Зареєстровано:13 Червня 2018
Тема звернення:Комунальне господарство
Відповідальний:ПАТ ДТЕК Дніпрообленерго
Дата контролю:27 Червня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: Дніпровський район, с-ще Горького, вул. Горького, б.16
Доброго дня!
В селищі Горького, Дніпровського району, по вул. Горького пропадає світло по усій вулиці при сильному вітрі, дощах, снігопадах і не лише. У той час коли на моїй вулиці світла немає, на сусідній він завжди є, це я бачу через вікно. Звертаюся на гарячу лінію Дніпрообленерго і прошу перевірити, може є несправні автомати в трансформаторній будці або трансформатори а може і кабелі. На що отримую відповідь : ”Як тільки у вас пропаде світло, ви дзвоніть і ми фіксуватимемо” Я не можу постійно це робити.Це не просто окремі випадки аварійних ситуацій, це дійсно в основному пов’язано з погодними умовами. У літній період не дуже критично, але в зимовий період у мене працює твердопаливний котел. Воду циркулює насос, которий працює за наявності електрики. Якщо електрика пропадає, котел може вибухнути. Прошу з Вашою допомогою перевірити . Це аварійна ситуація, яку допускати не можна. У мене так само у будинку знаходиться неповнолітня дитина, відключення світла може нести загрозу його життя ( особливо в зимовий період ). Можливо є якийсь датчик вимкнення про котрий мені не надають інформацію. Повинно бути якесь пояснення такому явищу.