Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ІВ-1348068    [258333 / 12578]
Зареєстровано:11 Січня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:2 Березня 2018
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Шевченківський (Бабушкінський) район, пр-т Гагаріна, б.74
Дощоприймальний колодязь забився і потребує прочистки.Знаходиться в районі пішохідного переходу через проспект Гагаріна.