Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЄР-1361532    [273319 / 14512]
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпровський МВК
Дата контролю:20 Серпня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Центральний (Кіровський) район, пр-т Дмитра Яворницького (Карла Маркса), б.121
Когда едешь со стороны ЖД вокзала в центр города, через проезжую часть растянулась канава, и приходится делать полную остановку что бы перечесь ее. В прикрепленной схеме я отметил местоположение канавы. Это место надо за асфальтировать.