Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЄР-1312697    [218496 / 8802]
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:3 Липня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Березинська, б.18
Доброго дня! Після негоди 19.04.2017 навколо будинку по вулиці Березинська, 18 багато дерев пошкоджено. Посеред двору валяються гілки. Прошу провести обрізку, прибирання і вивезення дерев та гілок.