Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення:
Номер звернення:ЄР-1308112    [213488 / 8226]
Зареєстровано:20 Березня 2017
Тема звернення:Благоустрій та будівництво
Відповідальний:Дніпропетровський МВК
Дата контролю:3 Квітня 2017
Статус:Відповідь отримано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Адреса проблеми: м. Дніпро (Дніпропетровськ), Індустріальний район, вул. Березинська, б.18
Доброго дня!
Пару років на перехресті транспортного кругу біля вулиці Березинська було проведено ремонт та озелення. Взимку 2016-2017 років брусчатка, якого оздоблена пешохідна доріжка через круг з одного боку практично розсипалася. Це свідчить про її неякісність.
Прошу провести роботу щодо заміни неякісної брусчатки підрядною організацією.