Головна  →  Новини  →  19 березня 2020

На Дніпропетровщині посилили карантинні заходи для запобігання поширенню коронавірусу

Від сьогодні на Дніпропетровщині діють посилені карантинні заходи для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Найперше, обмежені внутрішні пасажирські перевезення. Повинні тимчасово припинити роботу всі заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри, заклади культури. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів України, наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Скрипнік.  
«Завдання місцевої влади – максимально убезпечити людей від коронавірусу. Нині в області немає жодного випадку інфікування. Ми робимо все, щоб зберегти цю позитивну статистику, – наголосив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Скрипнік. – Закликаємо людей за можливості залишатися вдома. Найближчі три тижні працюватимуть лише продуктові магазини, заправні станції, аптеки та банки». 
Постановою Уряду заборонені залізничні, авіа- та автобусні міжміські і міжобласні пасажирські перевезення. Призупинена робота метрополітенів.
Запроваджені обмеження й на міських маршрутах. Зокрема, дозволяється перевозити не більше 10 пасажирів в автобусі або маршрутному таксі. Одночасно в трамваї або тролейбусі можуть їхати не більше 20 людей.
«Укрзалізниці» дозволено здійснювати окремі пасажирські рейси. Рішення в кожному окремому випадку прийматимуть за погодженням з Мінінфраструктури, МОЗ та Держприкордонслужбою.
До 3 квітня скасовані всіх масові заходи, у яких бере участь понад 10 людей.
Медичним закладам рекомендували припинити планову госпіталізацію та операції, крім невідкладних та термінових. Лікарні мають підготуватися до прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.
Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

1