Головна  →  Новини  →  12 березня 2020

Дніпропетровщину перевели на карантин, аби запобігти поширенню коронавірусу

На Дніпропетровщині оголосили карантин. З 12 березня до 3 квітня заборонили відвідувати навчальні заклади. Відмінили усі масові заходи, в яких запланована участь 200 та більше людей. Все – аби не допустити розповсюдження коронавірусу. Такі обмеження область запровадила після оголошення Кабміном загальнонаціонального карантину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Уряд запровадив обмеження, аби попередити розповсюдження коронавірусної інфекції. На сьогодні в Україні маємо один лабораторно підтверджений випадок зараження COVID-19. Слід не допустити його подальшого поширення. На Дніпропетровщині на три тижні  закрили на карантин дитсадки, школи, виші. А ще – відмінили усі масові заходи, які передбачають 200 та більше учасників. Спортивні змагання проводитимуть без глядачів та уболівальників», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

В області заборонили відвідувати заклади освіти всіх форм власності. Загалом на карантині – 986 дитсадків, 856 шкіл, 53 ПТУ, 62 коледжі, 118 позашкільних установ, 22 виші. 

Навчальним закладам рекомендували на період карантину перевести навчання на дистанційну форму.

«На карантинний режим перевели всі лікувальні заклади. Зокрема, заборонили родичам відвідувати пацієнтів у стаціонарах. Медиків зобов’язали суворо дотримуватися правил дезінфекції, носити маски і міняти їх тричі на день», – сказав Олександр Бондаренко.

Керівникам православних єпархій, іудейських, католицьких, протестантських, мусульманських організацій рекомендували під час карантину обмежити проведення масових богослужінь.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

1