Головна  →  Новини  →  7 березня 2018

Увага! Повідомлення!

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2018 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у святковий день 8 березня.

Також, Постановою Кабінету Міністрів України на честь Міжнародного жіночого дня було прийнято рішення 9 березня також зробити вихідним днем.

Таким чином, Дніпропетровський обласний контактний центр не працює 8 та 9 березня 2018 року. Однак жителям області пропонується у разі виникнення невідкладного питання залишити своє звернення на сайті Дніпропетровського обласного контактного центру http://e-contact.dp.gov.ua або через мобільний додаток. Усі звернення, які будуть отримані, відповідно до пункту 3.5. Положення про веб-сайт бюджетної установи «Дніпропетровський обласний контактний центр» у мережі Інтернет затвердженого наказом від 23.09.2015 №29, в терміновому порядку будуть опрацьовані модератором у перші дві години наступного робочого дня.

 «Гаряча» лінія психологічної підтримки учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей не працює 8 та 9 березня 2018 року.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

1