Головна  →  Громадянам  →  Інформація щодо житлової субсидії

Які документи необхідно подати?

      Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 №848 (зі змінами).

Громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом,подає:

– заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі через АТ «Ощадбанк» (за встановленою формою) з обов’язковим зазначенням номера мобільного телефона;

– декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (за встановленою формою);

договір найму (оренди) житла (за наявності);

довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ). У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру;

копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності).

   Помилки у поданих документах громадянин повинен усунути/виправити у 30-денний термін, якщо помилки не виправлено (строк може бути продовжено на час хвороби заявника, що підтверджується документально) – громадянину відмовляється у призначенні субсидії.

   Для розгляду питань, що належать до компетенції Комісії, у випадках, передбачених Положенням про порядок призначення житлових субсидій, структурний підрозділ з питань соціального захисту населення може запропонувати особі, яка звертається за призначенням житлової субсидії, подати додаткові документи, які не передбачені зазначеним Положенням, але необхідні для розгляду комісією.

 

Як можна подати документи для оформлення субсидії?

      Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 №848 (зі змінами), заява і декларація подається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи – за фактичним місцем проживання), а також можуть бути надіслані поштою або в електронному вигляді через офіційний веб-портал Мінсоцполітики, або з використанням інтегрованих інформаційних систем органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

  

Призначення субсидії на придбання твердого палива

      Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 №848 (зі змінами).

     Житлова субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

   Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

    Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і на оплату житлово-комунальних послуг призначається на календарний рік. При цьому житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

 Якщо для опалення житлового приміщення (будинку) одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ, та/або електрична енергія, соціальні нормативи для опалення (теплопостачання) приміщення (будинку) під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну комунальну послугу.

 

 Куди звернутись за роз’ясненнямит. (056) 720-95-42

Версiя для друку

1